(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2018-02-06 21:06

Motocykl - potrzena możliwość załadunku, 2 komplety kól do auta i tapicerka, keg 50l, parę kartonów i toreb, razem ok pół dużego busa

(Nr 2358488)

Waga w kg (łączna):

400.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

magazyn

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

1350

Dystans: 2018.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie trudnym i długotrwałym procesem, mimo to, gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

     W pierwszym etapie należy wykonać eliminację posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od dawna nie stosujemy lub gdy jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy przydadzą się wytrzymałe pudła, które można kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który często przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać książki na kilka pudeł, aby z łatwością było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy rozpakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym domu. Duże meble należy rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy surowce zabezpieczające, np. jak folię strech, możemy opakować bardziej wrażliwe meble, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto wziąć pledy, pościel i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Tymczasem nieduże rzeczy owińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

     Zlecając przewóz warto powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź problemy w podjeździe pod dom. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli pojawiają się specjalne kryteria odnoszące się do jakiś rzeczy.

     Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz zabezpieczenie twojego mienia.

Adres i termin nadania

Swansea, Wielka Brytania

Od 8 lut 2018 do 22 lut 2018

Adres i termin dostawy

Zerbuń, 11-320, Polska

Termin elastyczny