(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-05-30 09:28

motocykl suzuki dl 650

(Nr 1818324)
motocykl suzuki dl 650

Marka i model:

suzuki dl 650

Waga w kg:

200.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 3628.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory oraz skutery to zwykle kosztowne towary, które wyglądają na całkiem trudne do unieruchomienia podczas transportu. Ciężkie - niemniej jednak tylko złudnie. Prawidłowo zamocowany motocykl na pewno przetrwa drogę bez ani jednej rysy.

     Trzymanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie motocykl transportowany. Podczas przewozu na przyczepie, potrzebne 4 liny mocujące, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motorów potrzebne są jedynie 2, ponieważ mają one szyny powstrzymujące przesuwanie się jednośladu. Istotne jest, żeby liny nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się wypiąć podczas jazdy, a ponadto trzeba uważać, by nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je rozerwać. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w profesjonalnym sklepie i uniknąć awarii amortyzacji. Motocykle i skutery warto też transportować w osłoniętych wozach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto jedynie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na bokach auta i pomiędzy przewożonymi przedmiotami.

    Aby prowadzący samochód nie prowadził w wyziewach benzyny, lepiej przed wyruszeniem opróżnić bak motocykla, który może w trakcie drogi rozchlapać się na nierównościach. Występują dodatkowo platformy montowane do busa lub vana, które ułatwiają transportować motocykl lub skuter i zazwyczaj nie zapełniają większość miejsca w pojeździe.

     Należy zawsze wywiedzieć się o wszelkie szczegóły i warunki, w których nasz motocykl będzie przewożony, a także, czy firma ma najazdy do jego załadunku. Użycie do tego np. belki jest ryzykowne i grozi popsuciem motoru czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

     Wystawiając zlecenie przewozu w serwisie Clicktrans.pl można otrzymać wiele ciekawych ofert od profesjonalnych firm, które przewożą tego typu maszyny cyklicznie. Ceny za przewóz na szlakach w Europie kosztują do 0,6 PLN za kilometr. Zdarza się często trafić okazję i zapłacić dużo mniej, wydarza się tak, w przypadku gdy firma transportowa może przetransportować motor na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Rejkiawik, Islandia

Termin elastyczny