(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-05-30 09:28

motocykl suzuki dl 650

(Nr 1818324)
motocykl suzuki dl 650

Marka i model:

suzuki dl 650

Waga w kg:

200.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 3628.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle oraz skutery to zazwyczaj drogocenne towary, które wyglądają na całkiem ciężkie do unieruchomienia w trakcie przewozu. Niełatwe - aczkolwiek tylko złudnie. Należycie zamocowany pojazd w 100% przetrwa trasę bez ani jednej rysy.

     Mocowanie zależy od metody, w jakiej będzie pojazd przewożony. W trakcie transportu na naczepie, konieczne będą cztery taśmy mocujące, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motocykli potrzebne są zaledwie 2, ponieważ dysponują one prowadnice powstrzymujące przemieszczanie się motocykla. Najważniejsze jest, żeby pasy nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odczepić podczas jazdy, a również trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je rozerwać. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w profesjonalnym sklepie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motory i skutery można też przewozić w zamkniętych autach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba wyłącznie nie zapominać o gumowych „obijakach” na bokach wozu i między transportowanymi przedmiotami.

    Żeby kierowca nie jechał w oparach benzyny, lepiej przed wyruszeniem osuszyć bak jednośladu, który może w trakcie drogi ulać się na nierównościach. Istnieją także platformy przyczepiane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć motocykl lub skuter i zarazem nie zajmują całego miejsca w aucie.

     Można zazwyczaj dopytać o wszystkie drobiazgi i warunki, w których nasz pojazd będzie przetransportowany, a także, czy firma transportowa ma najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności np. deski jest niebezpieczne i grozi zepsuciem motoru lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

     Umieszczając ofertę transportu w portalu Clicktrans.pl można zdobyć sporo ciekawych ofert od rzetelnych firm przewozowych, które przewożą podobnego typu maszyny regularnie. Ceny za transport na trasach w Europie kształtują się do 0,6 PLN za km. Zdarza się jednak trafić okazję i zapłacić dużo taniej, dzieje się tak, w wypadku kiedy firma przewozowa może wziąć motor na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Rejkiawik, Islandia

Termin elastyczny