(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-09-01 14:48

motor

(Nr 2001860)
motor

Marka i model:

motor

Waga w kg (łączna):

1500.00

Dystans: 2352.00 km

Informacje dodatkowe:

23.09 odbiór motocyklu z Barcelony, transport do warszawy. Proszę o rozsądne propozycje

Oferty od Przewoźników (0)

1790 zł

ID firmy: 58390
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-09-2017, 20:01

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-22 do 2017-09-23

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Dzień dobry, jesteśmy firmą przeprowadzkową w cenie mają Państwo załadunek, przewóz oraz wyładunek . Zapraszamy do akceptacji oferty w celu ustalenia szczegółów. Posiadamy różne terminy załadunku. Zapraszam do szybkiej akceptacji w celu ustalenia szczegółów

Cena (zawiera VAT): 1790 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle oraz skutery to często wartościowe towary, które wydają się ogólnie niełatwe do zabezpieczenia w trakcie transportu. Niełatwe - jednak jedynie pozornie. Prawidłowo zamocowany jednoślad w 100% przetrzyma drogę bez jednej rysy.

     Trzymanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie jednoślad transportowany. W przypadku przewozu na przyczepie, potrzebne będą cztery liny mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motocykli wystarczą wyłącznie dwie, bowiem posiadają one prowadnice uniemożliwiające przesuwanie się pojazdu. Ważne jest, żeby taśmy nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odpiąć podczas drogi, a także trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w profesjonalnym sklepie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motocykle i skutery można też przewozić w osłoniętych samochodach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Warto jedynie nie zapominać o miękkich „obijakach” na bokach auta i pomiędzy transportowanymi obiektami.

    Żeby prowadzący samochód nie jechał w oparach benzyny, należałoby przed jazdą opróżnić bak motoru, który może w trakcie jazdy wylać się na nierównościach. Istnieją dodatkowo platformy mocowane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć motor lub skuter i zazwyczaj nie zajmują całego miejsca w pojeździe.

     Należy zazwyczaj wywiedzieć się o wszystkie drobiazgi i warunki, w których nasz jednoślad będzie przewożony, a również, czy firma przewozowa ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności przykładowo belki jest niebezpieczne i zagraża zniszczeniem motocykla lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca końcowego.

     Umieszczając zlecenie przewozu w portalu Clicktrans.pl można otrzymać dużo interesujących ofert od rzetelnych firm transportowych, które przewożą tego typu maszyny dość często. Ceny za transport na trasach w Europie kosztują do 0,6 złotych za kilometr. Zdarza się jednak trafić okazję i zapłacić dużo taniej, wydarza się tak, w przypadku gdy firma przewozowa może przewieźć jednoślad na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Barcelona, Hiszpania

23 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny