(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2018-04-11 11:23

Motor + 1 osoba

(Nr 2572656)
Motor + 1 osoba

Marka i model:

Piaggio mp3 - 3 koła

Waga w kg (łączna):

265.00

Budżet zlecenia [zł]:

400

Dystans: 568.00 km

Informacje dodatkowe:

Motor stoi sam nie trzeba paleyt , wystarczy przypiąć pasami transportowymi + ja do szoferki 97kg .

Oferty od Przewoźników (0)

1100 zł

ID firmy: 732028
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

11-04-2018, 20:35

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-04-14 do 2018-04-15

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1100 zł

Wiadomości:

1100 zł

ID firmy: 625280
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

11-04-2018, 22:45

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-04-12 do 2018-05-31

Dostawa:

Ten sam dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

oferta odrzucona

2018-05-31, 22:41

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Auto bus z windą. Dwa wolne miejsca w kabinie. Pasy, zabezpieczenie, ubezpieczenie na czas transportu. Radio i miła atmosfera :)

Cena (zawiera VAT): 1100 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport motocykli lub skuterów

TRANSPORT MOTOCYKLA LUB SKUTERA

 

Motory oraz skutery to zwykle kosztowne ładunki, które wyglądają na stosunkowo trudne do zabezpieczenia podczas przewozu. Ciężkie - wszakże jedynie pozornie. Dobrze przymocowany motocykl w 100% przetrwa transport bez jednej rysy.

            Trzymanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie pojazd przewożony. Podczas transportu na naczepie, niezbędne są cztery pasy trzymające, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motorów wystarczą wyłącznie dwie, bowiem posiadają one szyny udaremniające przesuwanie się pojazdu. Najważniejsze jest, żeby mocowania nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odłączyć podczas drogi, a także trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je rozerwać. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w specjalistycznym markecie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motory i skutery można też transportować w osłoniętych autach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto wyłącznie pamiętać o gumowych „obijakach” na bokach samochodu i między transportowanymi przedmiotami.

Żeby prowadzący samochód nie jechał w wyziewach benzyny, warto przed wyjazdem osuszyć bak jednośladu, który może po drodze rozlać się na nierównościach. Istnieją także platformy mocowane do busa lub vana, które umożliwiają przewieźć motor lub skuter i często nie zajmują większość miejsca w samochodzie.

            Można zawsze wypytać o wszelkie detale i warunki, w których nasz jednoślad będzie przewożony, a także, czy przewoźnik posiada najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tego przykładowo belki jest ryzykowne i zagraża popsuciem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

            Wystawiając zlecenie transportu w portalu Clicktrans.pl można otrzymać dużo interesujących ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które przewożą tego typu maszyny regularnie. Ceny za transport na trasach w Europie kosztują do 0,6 PLN za kilometr. Można często znaleźć okazję i zapłacić sporo taniej, wydarza się tak, w wypadku kiedy firma przewozowa może przetransportować pojazd na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

14 maj 2018

Adres i termin dostawy

Kołobrzeg, 78-100, Polska

14 maj 2018