(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-08-30 11:12

motor hispania 50 cc

(Nr 1996634)
motor hispania 50 cc

Marka i model:

Motor hispania 50 cc

Waga w kg (łączna):

90.00

Dystans: 93.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

50 €

ID firmy: 536922
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

10-09-2017, 14:33

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-12

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2017-09-12, 14:31

Opis oferty:

Recogida y entrega este martes.12 de septiembre.

Cena (zawiera VAT): 50 €

Wiadomości:

75 €

ID firmy: 536922
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-09-2017, 23:22

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-04

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 75 €

Wiadomości:

150 €

ID firmy: 274942
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-08-2017, 22:07

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-31 do 2017-09-30

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 150 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory oraz skutery to zazwyczaj cenne ładunki, które wydają się dość ciężkie do unieruchomienia podczas przewozu. Trudne - wszakże jedynie złudnie. Bezbłędnie umocowany jednoślad na pewno przetrzyma transport bez ani jednej skazy.

     Trzymanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie motor transportowany. W przypadku transportu na naczepie, potrzebne są cztery pasy mocujące, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motorów wystarczą wyłącznie 2, gdyż mają one szyny powstrzymujące przemieszczanie się motoru. Kluczowe jest, żeby taśmy nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odczepić podczas jazdy, a także trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je rozerwać. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w profesjonalnym markecie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motory i skutery warto też transportować w osłoniętych samochodach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy jedynie nie zapominać o gumowych „obijakach” na bokach samochodu oraz między przewożonymi rzeczami.

    Aby kierowca nie jechał w wyziewach benzyny, należałoby przed wyruszeniem osuszyć bak motoru, który może w trakcie drogi wychlapać się na nierównościach. Występują dodatkowo platformy przyczepiane do busa lub vana, które pozwalają transportować motor lub skuter i często nie zapełniają większość miejsca w aucie.

     Można zazwyczaj dowiedzieć się o wszelkie detale i warunki, w jakich nasz motocykl będzie przetransportowany, a również, czy przewoźnik posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności np. belki jest niepewne i grozi zniszczeniem motocykla lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Umieszczając zlecenie transportu w serwisie Clicktrans.pl można dostać wiele interesujących ofert od rzetelnych firm transportowych, które transportują tego typu maszyny dość często. Ceny za przewóz na szlakach w Europie kosztują do 0,6 PLN za kilometr. Zdarza się jednak znaleźć okazję i zapłacić dużo taniej, dzieje się tak, w przypadku gdy przewoźnik może wziąć pojazd na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Majadahonda, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Ávila‎, Hiszpania

Termin elastyczny