(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-08-30 11:12

motor hispania 50 cc

(Nr 1996634)
motor hispania 50 cc

Marka i model:

Motor hispania 50 cc

Waga w kg:

90.00

Dystans: 93.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

50 €

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

10-09-2017, 14:33

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-12

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2017-09-12, 14:31

Opis oferty:

Recogida y entrega este martes.12 de septiembre.

Cena (zawiera VAT): 50 €

Wiadomości:

75 €

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-09-2017, 23:22

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-04

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 75 €

Wiadomości:

150 €

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-08-2017, 22:07

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-31 do 2017-09-30

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 150 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory oraz skutery to zwykle drogocenne towary, które wyglądają na dosyć ciężkie do unieruchomienia podczas transportu. Nieproste - chociaż tylko na pozór. Odpowiednio umocowany motocykl w 100% przetrwa drogę bez jednej rysy.

     Trzymanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie jednoślad przewożony. W trakcie transportu na naczepie, obowiązkowe 4 liny trzymające, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motocykli wystarczą tylko 2, gdyż dysponują one szyny uniemożliwiające przesuwanie się pojazdu. Najważniejsze jest, żeby taśmy nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odhaczyć podczas drogi, a także trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w wyspecjalizowanym sklepie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motory i skutery warto też transportować w osłoniętych wozach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto jedynie nie zapominać o miękkich „obijakach” na ścianach wozu oraz między transportowanymi obiektami.

    Żeby prowadzący samochód nie prowadził w wyziewach benzyny, należałoby przed podróżą opróżnić bak motoru, który może w trakcie drogi porozlewać się na nierównościach. Występują dodatkowo platformy mocowane do busa lub vana, które ułatwiają transportować motocykl lub skuter i często nie zajmują większość miejsca w samochodzie.

     Można zawsze wypytać o wszystkie drobiazgi i warunki, w jakich nasz jednoślad będzie przetransportowany, a także, czy firma przewozowa ma najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności przykładowo belki jest niebezpieczne i grozi popsuciem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Umieszczając ofertę przewozu w serwisie Clicktrans.pl można otrzymać wiele interesujących ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które przewożą tego typu maszyny cyklicznie. Ceny za transport na trasach w Europie kształtują się do 0,6 PLN za km. Zdarza się jednak znaleźć okazję i zapłacić sporo taniej, wydarza się tak, w wypadku kiedy przewoźnik może zabrać jednoślad na zasadzie doładunku lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Majadahonda, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Ávila, Hiszpania

Termin elastyczny