(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2018-04-29 17:07

motor und getriebe ca. 3m3

(Nr 2643812)
motor und getriebe ca. 3m3

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: km

Transport maszyn i sprzętu

    Przewóz maszyn lub sprzętu potrzebuje praktyki ze strony przewoźnika, który musi odpowiednio osłonić maszynę, aby ustrzec się zniszczeń, rys oraz wgnieceń. Do najczęściej zlecanych przesyłek w sekcji transport urządzeń i sprzętu są frezarki, wyważarki, schładzarki, przesiewacze, konstrukcje stalowe, kompresory, piece, urządzenia czyszczące, suszarnie oraz dużo innych.

Cena transportu maszyn lub sprzętu

    Cena transportu maszyn lub sprzętu będzie zależna często od gabarytu jak i wagi urządzenia, a dodatkowo od odległości od miejsca załadunku do punktu wyładunku. Zazwyczaj przewóz urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania stosownych uprawień oraz profesjonalnej znajomości tematu ze strony firmy transportowej. W naszym państwie średnia cena  przewozu maszyn kosztuje 1,28 zł za kilometr. Orientacyjnie np., transport maszyny wulkanizacyjnej w naszym kraju to koszt 0,84-2,93 zł za kilometr. Transport lady chłodniczej na terenie Polski związane jest z ceną około 1,02 zł/km.

Cena transportu maszyn lub sprzętu poza teren Polski

    Popularnymi kierunkami w międzynarodowym transporcie maszyn lub sprzętu są Niemcy oraz Wielka Brytania. Średni koszt transportu maszyn lub sprzętu na 1 kilometr przy trasie Polska – Anglia wynosi 0,70 złotych. Orientacyjnie np., transport spawarki do UK zapłacimy prawie 0,23 zł za kilometr. Za to na trasie Polska – Niemcy za transport urządzeń będzie kosztował prawie 0,95 zł/km. Na tej trasie za przewóz urządzenia typu oklejarka cena wynosi średnio 1,18 zł za kilometr, a przewóz frezarki kosztuje 0,54 zł za kilometr.

Adres i termin nadania

Schwelm, 58332, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Budapeszt, Węgry

Termin elastyczny