(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2018-01-30 03:45

Motorbike

(Nr 2333752)

Marka i model:

Honda fire blade

Waga w kg (łączna):

250.00

Dystans: 3740.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1150 €

ID firmy: 71761
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-01-2018, 03:31

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-27 do 2018-04-07

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1150 €

Wiadomości:

1200 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-01-2018, 08:44

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-30 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Kasia B.:)

Cena (zawiera VAT): 1200 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle oraz skutery to często drogie towary, które wyglądają na ogólnie niełatwe do unieruchomienia podczas przewozu. Nieproste - chociaż tylko złudnie. Właściwie przymocowany jednoślad na pewno przetrwa przewóz bez ani jednej rysy.

     Trzymanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie motocykl transportowany. W trakcie przewozu na naczepie, obowiązkowe będą cztery taśmy trzymające, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motocykli wystarczą jedynie 2, gdyż mają one prowadnice powstrzymujące przesuwanie się motoru. Istotne jest, żeby taśmy nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odpiąć w trakcie jazdy, a ponadto trzeba uważać, aby nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w fachowym sklepie i uniknąć awarii amortyzacji. Motory i skutery można też transportować w zamkniętych wozach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Trzeba jedynie pamiętać o miękkich „obijakach” na bokach wozu i pomiędzy transportowanymi obiektami.

    Żeby kierowca nie jechał w oparach benzyny, lepiej przed jazdą opróżnić bak motoru, który może po drodze porozlewać się na nierównościach. Występują także platformy zaczepiane do busa lub vana, które ułatwiają transportować motor lub skuter i często nie zapełniają większość miejsca w aucie.

     Należy zawsze dowiedzieć się o wszystkie szczegóły i warunki, w których nasz motocykl będzie przetransportowany, a także, czy przewoźnik posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności np. deski jest niebezpieczne i grozi zepsuciem motocykla lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca końcowego.

     Umieszczając ofertę transportu w serwisie Clicktrans.pl można zdobyć sporo ciekawych ofert od rzetelnych firm, które transportują tego typu maszyny stale. Ceny za transport na trasach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 zł za km. Zdarza się jednak trafić okazję i zapłacić sporo taniej, wydarza się tak, w przypadku kiedy firma przewozowa może zabrać motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Londyn, 10431, Wielka Brytania

27 lut 2018

Adres i termin dostawy

Rodos, 85100, Grecja

2 kwi 2018