(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2018-07-23 13:06

Motorbike

(Nr 3000416)
Motorbike

Marka i model:

Suzuki TL1000r

Waga w kg (łączna):

192.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1446.00 km

Informacje dodatkowe:

Pick from my friends home and deliver to my home.

Oferty od Przewoźników (0)

450 €

ID firmy: 334372
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-07-2018, 12:18

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-07-29 do 2018-07-30

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-07-27, 12:14

Opis oferty:

We have available an especially equipped sprinter van with 3-Metre-long full width tail ramp providing straight forward loading and unloading. Using the latest securing techniques with heavy duty roll in chocks and constant tensioning straps which allows normal suspension movement during transit. This greatly reduces the risk of overloading fork seals compared to being secured using traditional methods. Thatcham approved Category 1 alarm/immobiliser and monitored GPS tracker fitted. In conjunction with All risks motor vehicle specific transport insurance to the value of 80,000 GBP and 2,000,000 GBP Public liability. Rest assured your bike is in safe hands.

Cena (zawiera VAT): 450 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport motocykli i skuterów

TRANSPORT MOTOCYKLA LUB SKUTERA

 

Motory i skutery to zwykle drogocenne ładunki, które wyglądają na względnie niełatwe do unieruchomienia w trakcie przewozu. Ciężkie - chociaż tylko na pozór. Właściwie umocowany pojazd w 100% przetrwa transport bez jednej skazy.

            Trzymanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie motor transportowany. W trakcie transportu na przyczepie, konieczne będą 4 pasy mocujące, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motocykli potrzebne są tylko 2, bowiem posiadają one prowadnice powstrzymujące przesuwanie się pojazdu. Istotne jest, aby mocowania nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odpiąć podczas jazdy, a dodatkowo trzeba uważać, by nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w fachowym markecie i uniknąć awarii amortyzacji. Motocykle i skutery warto też przewozić w osłoniętych autach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto jedynie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na bokach samochodu oraz pomiędzy przewożonymi obiektami.

Aby prowadzący samochód nie jechał w wyziewach benzyny, należałoby przed wyruszeniem opróżnić bak motocykla, który może w trakcie jazdy rozchlapać się na nierównościach. Występują poza tym platformy mocowane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć motocykl lub skuter i zarazem nie zapełniają całego miejsca w pojeździe.

            Należy zazwyczaj dowiedzieć się o wszystkie drobiazgi i warunki, w których nasz pojazd będzie przewożony, a także, czy firma transportowa posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tego np. belki jest niebezpieczne i zagraża zniszczeniem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

            Wystawiając ofertę przewozu w portalu Clicktrans.pl można zdobyć sporo ciekawych ofert od profesjonalnych firm, które transportują podobnego typu maszyny stale. Ceny za transport na szlakach w Europie kształtują się do 0,6 zł za kilometr. Zdarza się jednak znaleźć okazję i zapłacić dużo taniej, dzieje się tak, w wypadku kiedy firma przewozowa może przetransportować motor na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Toulouse, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Middlewich, CW10, Wielka Brytania

Termin elastyczny