(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2018-02-25 17:08

Motorcycle Honda cb1

(Nr 2414108)

Marka i model:

honda cb1

Waga w kg (łączna):

176.00

Budżet zlecenia [€]:

140

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 293.00 km

Informacje dodatkowe:

Motorcycle is being used for parts so no extra special care needed

Oferty od Przewoźników (0)

149 €

ID firmy: 19355
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-02-2018, 22:20

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-03-04 do 2018-03-05

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Hello :) We can transport your bike inside van :) greetings!

Cena (zawiera VAT): 149 €

Wiadomości: (2)

Przemysław M. (Przewoźnik)
26-02-2018, 23:27
Shall we do this job? :)
Przemysław M. (Przewoźnik)
26-02-2018, 23:27
Shall we do this job? :)

790 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-02-2018, 13:41

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-26 do 2018-03-26

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Agata B. :)

Cena (zawiera VAT): 790 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport motocykli lub skuterów

    Motocykle i skutery to często cenne ładunki, które wyglądają na ogólnie trudne do zabezpieczenia w trakcie transportu. Niełatwe - jednak jedynie pozornie. Odpowiednio umocowany pojazd na pewno przetrwa drogę bez ani jednej skazy.

     Trzymanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie jednoślad przewożony. W przypadku przewozu na naczepie, potrzebne są 4 pasy mocujące, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motorów potrzebne są ledwie 2, gdyż posiadają one szyny udaremniające przesuwanie się jednośladu. Ważne jest, żeby mocowania nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odczepić w trakcie jazdy, a poza tym trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je przeciąć. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w wyspecjalizowanym markecie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motory i skutery warto też transportować w osłoniętych autach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Trzeba jedynie pamiętać o elastycznych „obijakach” na bokach pojazdu oraz pomiędzy przewożonymi przedmiotami.

    Aby prowadzący samochód nie jechał w oparach benzyny, należałoby przed wyjazdem osuszyć bak motoru, który może w trakcie jazdy rozlać się na nierównościach. Występują również platformy montowane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć jednoślad lub skuter i zarazem nie zapełniają większość miejsca w aucie.

     Można zazwyczaj wypytać o wszelkie szczegóły i warunki, w jakich nasz motor będzie przewożony, a także, czy firma przewozowa ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tego przykładowo deski jest ryzykowne i zagraża zepsuciem motocykla czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca finalnego.

     Umieszczając zlecenie transportu w portalu Clicktrans.pl można otrzymać dużo ciekawych ofert od rzetelnych firm transportowych, które transportują podobnego typu maszyny dość często. Ceny za transport na szlakach w Unii Europejskiej kształtują się do 0,6 PLN za km. Można często znaleźć okazję i zapłacić sporo mniej, dzieje się tak, w przypadku kiedy przewoźnik może przewieźć jednoślad na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Cavan - Belturbet, H14 EC99, Irlandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Waterford, X91 E044, Irlandia

Termin elastyczny