(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2018-07-23 14:17

motorhome

(Nr 3000824)
motorhome

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

2.2

Waga w kg (łączna):

3000.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1065.00 km

Transport przyczep kempingowych

    Przewóz naczep kempingowych nie należy do najłatwiejszych, jak i również do tanich. W trakcie transportowania tego pojazdu, niezbędne jest posiadanie ciężarówki lub innego specjalnego pojazdu przeznaczonego do transportu pozostałych samochodów. Przewoźnicy, którzy podejmą się przewiezienia naczepy kempingowej, powinni dostać szczegółowe informacje od właściciela naczepy. Ważne parametry decydujące o cenie przewozu to: rozmiar, waga, długość trasy jak i informacja, czy naczepa jest nieuszkodzona. Sprawna naczepa kempingowa powinna posiadać działające koła, oznacza to, że da radę wtoczyć się na pojazd. W innej sytuacji powinno się posiadać specjalistyczną maszynę, np. mini podnośnik. Cena transportu naczepy kempingowej uzależniona jest też od faktu, czy przewoźnicy traktują ten transport jako doładunek do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - tylko tej jednej naczepy. Przykładowo, przewóz przyczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), zapłacono 800 zł czyli taniej o 510 złotych w stosunku do cen obowiązujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła podać niższą cenę, ponieważ transport tej przyczepy kempingowej został zrealizowany na zasadzie doładunku do realizowanego transportu.

    Przed transportem naczepy kempingowej, kluczowe jest, żeby usunąć z niej wszystkie ruchome rzeczy, albo je mocno przymocować tak, aby w czasie przewozu nie zniszczyły niczego w środku przyczepy.

    Kiedy chcemy użyć wariantu niedrogiego transportu, trzeba zlecić przewóz przyczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil informacja dojdzie do kilkuset firm transportowych, które przyjrzą się temu zleceniu oraz zasugerują interesującą cenę. Wówczas zostaje tylko zatwierdzić najlepszą propozycję.

Adres i termin nadania

Cwm-Celyn Road, Blaina, NP13 3LE, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lussac-les-Églises, 87360, Francja

Termin elastyczny