motori elettrici x 2 (Nr 8052671)

motori elettrici x 2
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
motori elettrici
50 x 50 x 50 cm
25 kg
2
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Łączna waga:
50 kg
Dystans
1824 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Bułgaria, Пловдив, Płowdiw

Od 30 wrz 2021 do 8 paź 2021

Adres i termin dostawy

Włochy, Lazio, Rome

Od 1 paź 2021 do 15 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport maszyn i sprzętu

Transport maszyn i sprzętu wymaga doświadczenia ze strony firmy transportowej, która powinna kompetentnie zabezpieczyć sprzęt, żeby uniknąć różnego rodzaju awarii, zadraśnięć i wgięć. Do najczęściej zlecanych przesyłek w sekcji transport maszyn i sprzętu są spawarki, młoty, schładzarki, przesiewacze, stelaże, sprzęt medyczny, piece, maszyny czyszczące, podnośniki oraz dużo innych.

Cena transportu urządzeń lub sprzętu

Cena transportu urządzeń i sprzętu jest zależna zazwyczaj od gabarytu jak i wagi urządzenia, a dodatkowo od trasy czyli od punktu załadunku do punktu wyładunku. Zazwyczaj przewóz urządzeń jest przewozem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania stosownych uprawień jak i dużej znajomości tematu ze strony przewoźnika. W Polsce średnia cena  przewozu maszyn kosztuje 1,28 zł/km. Orientacyjnie np., transport urządzenia wulkanizacyjnego w naszym kraju to koszt 0,84-2,93 zł za kilometr. Transport lady chłodniczej w kraju związane jest z ceną prawie 1,02 zł za kilometr.

Cena transportu urządzeń lub sprzętu poza teren Polski

Głównymi kierunkami w zagranicznym transporcie maszyn i sprzętu są Niemcy oraz UK. Śr. koszt transportu maszyn i sprzętu za jeden km na trasie Polska – Anglia jest wydatkiem około 0,70 PLN. Orientacyjnie np., transport spawarki do UK zapłacimy prawie 0,23 zł za kilometr. Natomiast na trasie nasz kraj – Niemcy za transport maszyn poniesiemy koszt niecałe 0,95 zł za kilometr. Na tej trasie za transport urządzenia typu oklejarka kosztuje około 1,18 zł za kilometr, a przewóz frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł za kilometr.