(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2018-02-27 08:59

motorrad

(Nr 2419648)
motorrad

Marka i model:

ducati desert sled

Waga w kg (łączna):

200.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

350 €

ID firmy: 11902
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-03-2018, 22:07

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-03-16 do 2018-03-18

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 350 €

Wiadomości:

850 €

ID firmy: 566723
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-02-2018, 13:11

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-28 do 2018-03-11

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 850 €

Wiadomości:

900 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-02-2018, 09:29

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-27 do 2018-03-27

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Marta B. :)

Cena (zawiera VAT): 900 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory oraz skutery to zazwyczaj wartościowe ładunki, które wyglądają na ogólnie ciężkie do zabezpieczenia podczas transportu. Ciężkie - wszakże tylko złudnie. Dobrze umocowany jednoślad na pewno przetrwa drogę bez ani jednej rysy.

     Trzymanie zależy od metody, w jakiej będzie motor przewożony. W przypadku przewozu na naczepie, obowiązkowe są 4 taśmy mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motorów potrzebne są zaledwie dwie, bowiem mają one szyny powstrzymujące przesuwanie się pojazdu. Najważniejsze jest, żeby liny nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odpiąć w trakcie jazdy, a ponadto trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w profesjonalnym markecie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w zamkniętych autach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto jedynie pamiętać o gumowych „obijakach” na ścianach auta i pomiędzy przewożonymi rzeczami.

    Aby kierowca nie prowadził w wyziewach benzyny, warto przed podróżą osuszyć bak jednośladu, który może w trakcie jazdy ulać się na nierównościach. Występują także platformy przyczepiane do busa lub vana, które pozwalają transportować motocykl lub skuter i zarazem nie blokują całego miejsca w aucie.

     Należy zazwyczaj dowiedzieć się o wszystkie detale i warunki, w jakich nasz pojazd będzie przewożony, a także, czy przewoźnik ma najazdy do jego załadunku. Użycie do tego np. deski jest niebezpieczne i zagraża zepsuciem motocykla lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

     Umieszczając zlecenie transportu w portalu Clicktrans.pl można uzyskać dużo ciekawych ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które przewożą tego typu sprzęt codziennie. Ceny za przewóz na szlakach w Unii Europejskiej kształtują się do 0,6 PLN za km. Można jednak znaleźć okazję i zapłacić sporo taniej, wydarza się tak, w przypadku gdy firma może wziąć motocykl na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Grafing bei München, 85567, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Digne-les-Bains, 04000, Francja

Termin elastyczny