MOTOS DE AGUA x 7 (Nr 7645917)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
MOTOS DE AGUA
250 x 114 x 120 cm
250 kg
7
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Łączna waga:
1750 kg
Dystans
785 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Walencja, Dénia

Od 18 kwi 2021 do 23 maj 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Huelva

Od 20 maj 2021 do 18 cze 2021


Zadaj pytanie

Transport różnych gatunków łodzi

Pod frazą „łódź” mieści się wiele różnorakich pojazdów pływających. Rozpoczynając od niedużych, jak: kajaki, małe łódki, po przez większe, takie jak: łodzie motorowe. Przy przewozie żaglówek, przede wszystkim tych mających większe gabaryty, zasadniczą kwestią jest ich waga. Firma transportowa, która zdecyduje się na taki przewóz łodzi, musi mieć świadomość czy ciężar przekroczy 3,5 tony. W przypadku przekroczenia ciężaru, kierowcę obowiązuje system ViaTOLL i firma transportowa musi mieć w pojeździe aparat typu: viaBox.

Podczas przewozu motorówki - niezależnie od jej gatunku - wskazane jest wynieść jak największą liczbę przedmiotów nieprzymocowanych, a te które zostaną przypiąć tak, aby się nie ruszały. Dobrze jest posiadać wiedzę, że przedmioty luźne potrafią zniszczyć motorówkę w jakimś stopniu.

Koszt transportu łodzi czy też jachtu przede wszystkim zależy od wagi, wielkości oraz trasy. W przypadku, kiedy samodzielnie nie możemy przetransportować łódkę, polecamy skorzystanie z giełdy transportowej Clicktrans. Trzeba w kategorii: „Łodzie” zlecić za free ogłoszenie, a w parę sekund wieść dotrze do wielu setek przewoźników, którzy przeanalizują wypisany ładunek i przedłożą swoje oferty. W ten sposób na jednej platformie posiada się wgląd do wielu wycen różnych firm przewozowych. Czym dogłębniej będzie opisany transport, tym dokładniejsza będzie wycena takiego transportu.

Przykładowo, cena dla kajaka znajduje się w widełkach od 0,3 do 0,5 zł/km. Koszt łodzi motorowej typowego rozmiaru, przeważnie zaczyna się od 1,2 złotego za kilometr, a koszt sporego jachtu - to zwykle przedział 2,5-3 złotych za kilometr.