(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-04-29 06:22

Mountain Bike (Nr 2642396)

Mountain Bike

Waga w kg (łączna):

20.00

Dystans: km

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w jakich chcemy wybrać się na wyprawę na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania roweru. Opcję na przewóz dwóch kółek zlecają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy ofiarowują rower w prezencie.

Przygotowanie roweru do transportu

    W przypadku, jak przewozimy nowiusieńki jednoślad trzeba zachować go w oryginalnym pudle. Jeśli potrzebujemy to transportujemy też rower, który już był używany, jednak najlepiej osadzić go w opakowaniu po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego opakowania albo nabyć stosowny karton w markecie budowlanym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w kartonie warto poodkręcać i zdjąć wszelkie ruchome części – pedały, lampy, czasomierz. Powyższe części jednośladu najlepiej osadzić w oddzielnych, mniejszych pudełkach albo osłonić fragmentami brystolu i przytwierdzić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej dwa cm grubości). Wychodzące elementy takie jak śruby albo przerzutki opłaca się zabezpieczyć brystolowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w kartonie trzeba zabezpieczyć makulaturą lub folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu jednoślad nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy szeroką i mocną taśmą.

    Kiedy podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz roweru w firmie transportowej, nie musimy martwić się o zapewnienie tworzyw osłaniających paczkę.

Koszt transportu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od paru uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby rowerów, ich gabarytów, a także daty wykonania przewozu. Np., transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 zł. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy to koszt niecałe 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

Melbourne, 3000, Australia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lausanne, Szwajcaria

Termin elastyczny