mountain bike (Nr 8025970)

mountain bike
Waga
Sztuk
mountain bike
14 kg
1
Łączna waga:
14 kg
Dystans
1097 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Niemcy, Berlin, Berlin

Od 11 paź 2021 do 22 paź 2021

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Wielki Londyn, Londyn

Termin elastyczny

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport rowerów

Transport dwóch kółek dotyczy sytuacji, w jakich chcemy wybrać się na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy szansy przewiezienia jednośladu. Opcję na przewóz rowerów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również osoby, które podarowują jednoślad jako upominek.

Organizowanie jednośladu do transportu

W sytuacji, gdy przewozimy nowiusieńki rower opłaca się pozostawić go w oryginalnym pakunku. Jeśli potrzebujemy to przewozimy również jednoślad, który już był używany, jednak warto osadzić go w kartonie po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego opakowania albo nabyć taki karton w supermarkecie remontowym albo rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w opakowaniu warto odkręcić i zdjąć wszystkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione części roweru warto ułożyć w osobnych, małych pudełkach albo zabezpieczyć kawałkami tektury i przymontować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy osłonić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa cm grubości). Wychodzące części na przykład jak śruby lub przerzutki trzeba zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste powierzchnie w pudle warto osłonić makulaturą ewentualnie folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zamykamy szeroką i solidną taśmą.

Jeśli zdecydujemy się zamówić transport roweru w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o dostarczenie tworzyw chroniących przesyłkę.

Koszt przewozu jednośladu

Cena przewozu roweru jest zależna od niewielkiej ilości czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości jednośladów, ich wymiarów, a również terminu realizacji transportu. Na przykład transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 PLN. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało średnio 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 PLN.