(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-05-01 06:03

Mountain bike, packed into regular sized bike box (width: 25cm, length: 154cm, height: 85cm) 15kg

(Nr 2648984)
Mountain bike, packed into regular sized bike box (width: 25cm, length: 154cm, height: 85cm) 15kg

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: km

Transport rowerów

    Przewóz rowerów odnosi się do sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wyruszyć na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania roweru. Opcję na przewóz dwóch kółek wysyłają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także osoby, które podarowują rower w prezencie.

Przygotowanie roweru do przewozu

    W przypadku, gdy transportujemy nowiusieńki rower należy zachować go w oryginalnym pakunku. Gdy chcemy to transportujemy też rower, który już był używany, jednak przydałoby się osadzić go w opakowaniu po rowerze (opłaca się posłużyć się elementami oryginalnego opakowania lub zakupić taki karton w sklepie budowlanym czy też rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w kartonie trzeba zdemontować i zdjąć wszystkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Powyższe części roweru przydałoby się ulokować w odrębnych, mniejszych pudełkach czy też osłonić kawałkami tektury i umocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej dwa cm grubości). Wystające części takie jak śruby czy też przerzutki opłaca się zabezpieczyć brystolowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w pudle należy osłonić papierem albo folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

    Gdy zdecydujemy się zamówić przewóz jednośladu u przewoźnika, nie musimy martwić się o dostarczenie surowców osłaniających paczkę.

Cena przewozu roweru

    Cena transportu roweru jest zależna od paru czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości rowerów, ich wymiarów, a również terminu realizacji przewozu. Przykładowo transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 PLN. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało niecałe 120 zł. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 zł.

Adres i termin nadania

Norwich, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Whistler, V0N 1B9, Kanada

Termin elastyczny