Mountain bike x 1, Mountain bike x 1 (Nr 8047838)

Mountain bike x 1, Mountain bike  x 1
Waga
Sztuk
Mountain bike
20 kg
1
Mountain bike
17 kg
1
Łączna waga:
37 kg
Dystans
0 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Portugalia, Lizbona, Lizbona

Od 29 wrz 2021 do 30 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Stany Zjednoczone, Kalifornia, San Rafael

Od 5 paź 2021 do 23 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport rowerów

Transport rowerów odnosi się do sytuacji, w których chcemy wybrać się na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania jednośladu. Potrzebę na przewóz jednośladów wysyłają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy ofiarowują rower jako upominek.

Organizowanie jednośladu do transportu

W przypadku, gdy przewozimy nowy jednoślad należy pozostawić go w oryginalnym kartonie. Kiedy potrzebujemy to transportujemy również jednoślad, który jest nienowy, jednak warto osadzić go w opakowaniu po rowerze (warto skorzystać z oryginalnego kartonu bądź nabyć pasujący karton w markecie remontowym ewentualnie rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie , należy zdemontować oraz zdjąć wszelkie ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane części roweru dobrze będzie ułożyć w odrębnych, małych pudełkach bądź osłonić kawałkami brystolu i przytwierdzić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie dwa cm grubości). Wychodzące fragmenty na przykład jak śruby lub przerzutki trzeba zabezpieczyć kartonowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w kartonie warto osłonić papierem albo folią bąbelkową lub folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie jest w stanie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zamykamy grubą i solidną taśmą.

Kiedy podejmiemy decyzję, aby zamówić transport roweru w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o dowiezienie tworzyw ochraniających przesyłkę.

Koszt przewozu roweru

Cena przewozu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby rowerów, ich wielkości, a również daty realizacji transportu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 zł. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało niecałe 120 PLN. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 złotych.