Mountainbike x 2 (Nr 7569323)

Mountainbike x 2
Waga
Sztuk
Mountainbike
13 kg
2
Łączna waga:
26 kg
Dystans
712 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Szwajcaria, Berno, Berno

Od 5 lip 2021 do 9 lip 2021

Adres i termin dostawy

Włochy, Toskania, San Vincenzo

Od 10 lip 2021 do 12 lip 2021


Zadaj pytanie

Transport rowerów

Przewóz dwóch kółek tyczy się sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia jednośladu. Opcję na transport dwóch kółek zamawiają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także osoby, które ofiarowują jednoślad jako upominek.

Organizowanie jednośladu do transportu

W sytuacji, gdy przewozimy nowy rower warto zachować go w oryginalnym opakowaniu. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy również jednoślad, który już był używany, jednak dobrze będzie ułożyć go w kartonie po rowerze (należy posłużyć się elementami oryginalnego kartonu czy też zakupić taki karton w markecie remontowym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w pudle , należy poodkręcać oraz ściągnąć wszystkie ruszające się części – pedały, dzwonek, czasomierz. Wcześniej opisane elementy roweru dobrze będzie umieścić w oddzielnych, mniejszych pudełkach lub zabezpieczyć wycinkami tektury i podpiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się zawinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie 2 cm grubości). Wystające elementy , przykładowo jak śruby albo przerzutki opłaca się zabezpieczyć brystolowymi nakładkami. Puste przestrzenie w pudle warto osłonić makulaturą czy też folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy grubą i mocną taśmą.

Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zamówić transport jednośladu u przewoźnika, nie musimy martwić się o zapewnienie surowców osłaniających paczkę.

Cena przewozu jednośladu

Cena przewozu roweru jest zależna od paru czynników, takich jak: długości trasy, liczby jednośladów, ich gabarytów, a również terminu wykonania transportu. Na przykład transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena około 90 PLN. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy około 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 PLN.