(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Mover 3 muebles y 3 maletas con ropa, propios de un estudiante. (Nr 5689131)

Waga w kg (łączna):

100

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [€]:

200

Dystans: 758.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

Od 3 lut 2020 do 10 lut 2020

Adres i termin dostawy

Maroko, Pachalik De Tanger طنجة, Tanger ⵟⴰⵏⵊⴰ طنجة

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym i czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie warto zrobić eliminację posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się wytrzymałe kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który z reguły wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić segregatory na kilka pudeł, aby łatwiej było je przenieść. Opisanie każdego kartonu pomoże przy rozpakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym domu. Pokaźne meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy surowce izolujące, na przykład jak folię strech, możemy owinąć bardziej delikatne przedmioty, a gdy nie mamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Tymczasem drobne rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub problemy w dojeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli występują specyficzne zasady dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz chronienie waszego majątku.