(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Mover a casa terrera (Nr 5180102)

Mover a casa terrera

Waga w kg (łączna):

60

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Dystans: 2379.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Galicia, A Coruña

28 paź 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie, Tijoco Bajo

29 lis 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz czasochłonnym procesem, ale gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych trudności.

            Na początek należy wykonać selekcję posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od dawna nie stosujemy lub kiedy jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się wytrzymałe pudła, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który często przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić książki na parę pudeł, aby bez trudności było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku uprości przy otwieraniu mebli i meblowaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble warto rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy surowce chroniące, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche meble, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować koce, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Tymczasem nieduże meble okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, lub przeszkody w podjeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli występują wyjątkowe zasady odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najlepsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz zabezpieczenie waszego mienia.