(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Mover a chalet (Nr 5239874)

Mover a chalet

Waga w kg (łączna):

100

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 1011.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Terrassa

Od 26 cze 2020 do 30 cze 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Malaga

Od 1 lip 2020 do 2 lip 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych kłopotów.

            Na początek należy przeprowadzić selekcję posiadanych mebli. Gdy czegoś od dawna nie stosujemy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych mebli przydadzą się mocne kartony, które należy zakupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który z reguły przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić talerze na kilka pakunków, aby bez wysiłku było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy materiały zabezpieczające, takie jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej delikatne meble, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy wziąć koce, prześcieradła i obkleić typową taśmę klejącą. Tymczasem niewielkie rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zlecając transport należy poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub utrudnienia w podjeździe pod dom. Koniecznie warto poinformować, jeśli występują specjalne kryteria dotyczące konkretnych mebli.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz chronienie waszego dobytku.