(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

mover apartamento 1 habitacion (Nr 4722828)

mover apartamento 1 habitacion

Waga w kg (łączna):

150.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [€]:

500

Dystans: 2096.00 km

Adres i termin nadania

Belgia, Vlaanderen, Geel

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Écija

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz czasochłonnym procesem, jednak kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych trudności.

            Na początek warto zrobić selekcję posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się mocne kartony, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który i tak przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, np. podzielić książki na kilka pakunków, żeby bez trudności było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu uprości przy wypakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy materiały zabezpieczające, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche meble, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy zastosować koce, prześcieradła i zakleić typową taśmę klejącą. Tymczasem drobne meble okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne przeszkody w dojeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się nietypowe wymogi dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i zabezpieczenie twojego mienia.