(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Mover aprox. 15m3 de pertenencias(muebles pocos y cajas con ropa y utensilios varios) peso 1100 Kg (Nr 6471656)

Mover aprox. 15m3 de pertenencias(muebles pocos y cajas con ropa y utensilios varios) peso 1100 Kg

Waga w kg (łączna):

1100

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Budżet zlecenia [€]:

1500

Dystans: 1598.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Bawaria, Monachium

11 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Nawarra, Pampeluna

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i czasochłonnym procesem, jednak gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            Na początek warto wykonać selekcję posiadanych mebli. Jak czegoś od kilku lat nie używamy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się mocne pudła, które warto zakupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który przeważnie wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić segregatory na parę pakunków, aby prościej było je przetransportować. Opisanie każdego pudła uprości przy rozpakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Gdy mamy surowce izolujące, np. jak folię strech, możemy owinąć bardziej wrażliwe przedmioty, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto użyć pledy, prześcieradła i obkleić standardową taśmę klejącą. Podczas gdy drobne meble okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zlecając przewóz warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub problemy w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeżeli występują szczególne wymogi dotyczące jakiś rzeczy.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie twojego dobytku.