(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Mover aprox. 15m3 de pertenencias(muebles pocos y cajas con ropa y utensilios varios) peso 1100 Kg (Nr 6471662)

Mover aprox. 15m3 de pertenencias(muebles pocos y cajas con ropa y utensilios varios) peso 1100 Kg

Waga w kg (łączna):

1100

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Budżet zlecenia [€]:

1500

Dystans: 1598.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Bawaria, Monachium

11 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Nawarra, Pampeluna

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i długotrwałym procesem, jednak gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            Na początek warto przeprowadzić eliminację posiadanych mebli. Jak czegoś od wielu lat nie stosujemy lub gdy jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się solidne kartony, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który i tak przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić książki na kilka kartonów, aby bez trudności było je przetransportować. Opisanie każdego pudła uprości przy rozpakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym lokalu. Spore meble warto rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Kiedy posiadamy materiały zabezpieczające, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe przedmioty, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, prześcieradła i zakleić standardową taśmę klejącą. Tymczasem małe meble owińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zamawiając transport należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, lub problemy w dojeździe pod budynek. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się szczególne wymogi odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i osłanianie naszego dobytku.