(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

mover cajas, (Nr 5178746)

mover cajas,

Waga w kg (łączna):

1400

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Budżet zlecenia [€]:

1000

Dystans: 1020.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Galicja, Santiago De Compostela

4 lis 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Malaga

Od 5 lis 2019 do 11 lis 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            Na początek należy przeprowadzić selekcję posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeżeli jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się solidne pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który na ogół wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, np. porozdzielać książki na parę pakunków, aby bezproblemowo było je przetransportować. Opisanie każdego pudła uprości przy rozpakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym domu. Duże meble należy rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy surowce chroniące, np. jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe przedmioty, a jak nie mamy folii, wówczas warto wziąć koce, pościel i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Tymczasem niewielkie rzeczy okręćmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne trudności w podjeździe pod budynek. Dodatkowo warto poinformować, jeśli występują wyjątkowe wymogi odnoszące się do jakiś mebli.

            Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie naszego mienia.