(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

mover cama, mesa y unas 4 cajas (Nr 4986402)

mover cama, mesa y unas 4 cajas

Waga w kg (łączna):

200.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 1944.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Bawaria, Norymberga

Od 31 sie 2019 do 3 lis 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

Od 4 lis 2019 do 30 lis 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i czasochłonnym procesem, jednak kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić eliminację posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od wielu lat nie używamy lub jak jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych sprzętów nadadzą się solidne kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który na ogół wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo rozłożyć ciężar, na przykład podzielić talerze na parę kartonów, żeby bez trudności było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu pomoże przy rozpakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym lokalu. Większe meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy surowce osłaniające, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej delikatne meble, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, prześcieradła i obkleić normalną taśmę klejącą. Tymczasem drobne meble zawińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź problemy w podjeździe pod budynek. Koniecznie warto poinformować, jeśli pojawiają się wyjątkowe wymagania dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie waszego mienia.