(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Mover casa 1 habitación y salón (Nr 6218833)

Mover casa 1 habitación y salón

Waga w kg (łączna):

1000

Dystans: 1817.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Lenningen

30 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Valdemoro

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i pracochłonnym procesem, ale gdy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            Na początek należy wykonać selekcję posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od kilku lat nie używamy lub kiedy jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli przydadzą się wytrzymałe pudła, które warto zakupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który i tak wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić naczynia na kilka pakunków, żeby z łatwością było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku uprości przy wypakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym miejscu. Większe meble warto rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy surowce chroniące, takie jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej kruche rzeczy, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć koce, pościel i obkleić standardową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niewielkie rzeczy owińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też problemy w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli występują szczególne kryteria odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie naszego mienia.