(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

mover casa 2 habitaciones (Nr 5250730)

mover casa 2 habitaciones

Waga w kg (łączna):

400.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Dystans: 885.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Montcada I Reixac

20 gru 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Estremadura, Ibahernando

21 gru 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i pracochłonnym procesem, mimo to, gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych problemów.

            W pierwszym etapie warto dokonać eliminację posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jak jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych sprzętów nadadzą się solidne kartony, które warto kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który na ogół przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład podzielić naczynia na parę pudeł, aby prościej było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy otwieraniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy surowce zabezpieczające, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej delikatne przedmioty, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, pościel i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy mniejsze rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, lub przeszkody w podjeździe pod dom. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się specjalne zasady dotyczące jakiś mebli.

            Najlepsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i chronienie twojego dobytku.