Mover casa con poco contenido (Nr 6115012)

Mover casa con poco contenido

Waga w kg (łączna):

800

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

4

Budżet zlecenia [€]:

850

Dystans: 709.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Nawarra, Sarriguren

27 cze 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Galicja, Santiago De Compostela

29 sie 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz długotrwałym procesem, ale kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            Na początek należy zrobić eliminację posiadanych sprzętów. Jak czegoś od wielu lat nie stosujemy lub gdy jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się wytrzymałe pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który często przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić talerze na parę pudeł, aby bez wysiłku było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy surowce osłaniające, takie jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej delikatne przedmioty, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto zastosować pledy, prześcieradła i obkleić standardową taśmę klejącą. Natomiast niewielkie meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne problemy w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeśli występują nietypowe wymogi odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie twojego mienia.