(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Mover casa de 1 habitación (Nr 5326058)

Mover casa de 1 habitación

Waga w kg (łączna):

700

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

6

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

4

Dystans: 141.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Benidorm

Od 4 gru 2019 do 6 gru 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Walencja

Od 7 gru 2019 do 8 gru 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym i pracochłonnym procesem, ale gdy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych kłopotów.

            Na początek warto wykonać eliminację posiadanych rzeczy. Jak czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jak jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych sprzętów przydadzą się solidne pudła, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który przeważnie przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić segregatory na parę kartonów, żeby prościej było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy otwieraniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym miejscu. Duże meble warto rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy materiały osłaniające, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej kruche rzeczy, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować koce, pościel i zakleić standardową taśmę klejącą. Podczas gdy mniejsze rzeczy owińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne problemy w podjeździe pod dom. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli pojawiają się nietypowe wymagania odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i chronienie waszego dobytku.