(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Mover casa de 1 habitación (Nr 5326090)

Mover casa de 1 habitación

Waga w kg (łączna):

800

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

6

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

4

Dystans: 141.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Benidorm

3 gru 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Walencja

7 gru 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            Na początek należy przeprowadzić eliminację posiadanych mebli. Jeśli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub gdy jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych mebli nadadzą się mocne kartony, które warto kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który i tak wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić naczynia na kilka kartonów, aby bez wysiłku było je przenieść. Opisanie każdego pudła uprości przy rozpakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeśli mamy surowce chroniące, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej kruche przedmioty, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, prześcieradła i zakleić typową taśmę klejącą. Natomiast mniejsze meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zlecając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne utrudnienia w podjeździe pod dom. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się szczególne zasady dotyczące jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i zabezpieczenie twojego mienia.