(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Mover casa de 2 habitaciones (Nr 4596585)

Mover casa de 2 habitaciones

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 2255.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Londyn

Od 19 paź 2019 do 20 paź 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Malaga

Od 21 paź 2019 do 22 paź 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz czasochłonnym procesem, jednak gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto zrobić eliminację posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od wielu lat nie używamy lub jak jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich mebli nadadzą się solidne pudła, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który i tak wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład podzielić książki na parę pudeł, żeby nietrudno było je przenieść. Opisanie każdego kartonu pomoże przy rozpakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble warto rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy materiały chroniące, takie jak folię strech, możemy opakować bardziej kruche przedmioty, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć koce, prześcieradła i obkleić standardową taśmę klejącą. Natomiast drobne meble okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zamawiając transport warto powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub trudności w dojeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli pojawiają się szczególne wymogi odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najciekawsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i zabezpieczenie twojego mienia.