Mover casa de 2 habitaciones (Nr 5076058)

Mover casa de 2 habitaciones

Waga w kg (łączna):

300

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

4

Dystans: 693.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Nawarra, Pampeluna

Od 28 mar 2020 do 1 kwi 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Galicja, Santiago De Compostela

Od 2 kwi 2020 do 26 kwi 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i czasochłonnym procesem, jednak kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić eliminację posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od kilku lat nie używamy lub kiedy jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych rzeczy przydadzą się wytrzymałe pudła, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który zwykle przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić książki na kilka pakunków, aby bez wysiłku było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu pomoże przy otwieraniu mebli i aranżowaniu się w nowym domu. Spore meble należy rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy materiały chroniące, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej kruche meble, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, pościel i obkleić standardową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy nieduże meble okręćmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zlecając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też przeszkody w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli występują szczególne kryteria dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i zabezpieczenie naszego mienia.