Mover casa de 2 Habitaciones (Nr 6555695)

Mover casa de 2 Habitaciones

Waga w kg (łączna):

2000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Dystans: 2529.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andalucía, Almensilla

Od 29 sty 2021 do 1 lut 2021

Adres i termin dostawy

Niemcy, Brema, Brema

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym i długotrwałym procesem, jednak kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy wykonać selekcję posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich sprzętów przydadzą się mocne pudła, które warto zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który z reguły przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, np. rozdzielić talerze na parę kartonów, żeby bez przeszkód było je przenieść. Podpisanie każdego pudła pomoże przy wypakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble warto rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak mamy materiały izolujące, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej kruche rzeczy, a gdy nie mamy folii, wówczas warto użyć pledy, prześcieradła i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Tymczasem nieduże meble owińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zlecając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź utrudnienia w podjeździe pod dom. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli występują specjalne wymogi dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najciekawsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i osłanianie waszego majątku.