(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-04-30 12:20

mover casa de 2 habitaciones, poco muebles

(Nr 2646436)
mover casa de 2 habitaciones, poco muebles

Waga w kg (łączna):

1225.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [€]:

800

Dystans: 1654.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych trudności.

            Na początek należy wykonać eliminację posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się solidne kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który często przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać segregatory na kilka pudeł, żeby nietrudno było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku uprości przy otwieraniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym miejscu. Spore meble warto rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy surowce osłaniające, takie jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej kruche przedmioty, a jak nie mamy folii, wówczas warto użyć koce, pościel i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy drobne rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też problemy w podjeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeżeli pojawiają się wyjątkowe wymagania odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najlepsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie naszego majątku.

 

Adres i termin nadania

Schlieren, 8952, Szwajcaria

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Madryt, Hiszpania

Termin elastyczny