(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Mover casa de 3 habitaciones. (Nr 5378310)

Waga w kg (łączna):

100

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

3

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [€]:

850

Dystans: 1462.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Nawarra, Pampeluna

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Holandia, Overijssel, Almelo

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz długotrwałym procesem, ale kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy wykonać eliminację posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od wielu lat nie używamy lub jeżeli jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się mocne kartony, które należy zakupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który zwykle przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo rozłożyć ciężar, np. podzielić segregatory na kilka kartonów, żeby nietrudno było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła uprości przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym miejscu. Spore meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy materiały chroniące, np. jak folię strech, możemy owinąć bardziej kruche przedmioty, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, pościel i obkleić typową taśmę klejącą. Tymczasem małe meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub trudności w podjeździe pod dom. Koniecznie warto poinformować, jeśli pojawiają się szczególne zasady odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i chronienie waszego mienia.