(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Mover casa de 3 habitaciones de bilbao a Glasgow (Nr 5462206)

Mover casa de 3 habitaciones de bilbao a Glasgow

Waga w kg (łączna):

60

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Budżet zlecenia [€]:

2000

Dystans: 1997.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Kraj Basków, Bilbao

Od 13 sty 2020 do 20 sty 2020

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Szkocja, Glasgow City

Od 27 sty 2020 do 3 lut 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz pracochłonnym procesem, jednak kiedy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych problemów.

            Na początek warto wykonać selekcję posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od wielu lat nie używamy lub gdy jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się mocne kartony, które warto zakupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który na ogół wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać naczynia na parę pakunków, aby bezproblemowo było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy rozpakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy surowce zabezpieczające, na przykład jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe przedmioty, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto zastosować koce, pościel i obkleić standardową taśmę klejącą. Podczas gdy niewielkie rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zlecając transport należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, lub trudności w dojeździe pod dom. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się szczególne kryteria dotyczące jakiś rzeczy.

            Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie waszego mienia.