(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

mover casa de dos habitaciones (Nr 4782732)

Waga w kg (łączna):

30.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 1779.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Szlezwik-Holsztyn, Lubeka

18 paź 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Ripoll

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz czasochłonnym procesem, jednak kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie należy wykonać eliminację posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych mebli nadadzą się wytrzymałe kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który na ogół wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić naczynia na parę pudeł, aby bez przeszkód było je dźwigać. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy rozpakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym miejscu. Spore meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy materiały izolujące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne przedmioty, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy użyć koce, prześcieradła i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy małe meble owińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, lub problemy w podjeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się specjalne wymagania odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie twojego majątku.