Mover casa de dos habitaciones (Nr 6354810)

Mover casa de dos habitaciones

Waga w kg (łączna):

300

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Dystans: 1051.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Od 15 paź 2020 do 17 paź 2020

Adres i termin dostawy

Szwajcaria, Bazylea-Miasto, Bazylea

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz pracochłonnym procesem, jednak gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy wykonać eliminację posiadanych rzeczy. Jak czegoś od kilku lat nie używamy lub jeżeli jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się wytrzymałe kartony, które należy zakupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który często wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić segregatory na kilka kartonów, żeby bezproblemowo było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy otwieraniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym domu. Większe meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy surowce izolujące, na przykład jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej delikatne rzeczy, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować koce, pościel i zakleić standardową taśmę klejącą. Podczas gdy niepokaźne meble owińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zlecając transport należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź przeszkody w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli występują nietypowe kryteria odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najciekawsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz osłanianie twojego dobytku.