(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

mover casa de dos habitaciones sin electrodomésticos (Nr 5687718)

mover casa de dos habitaciones sin electrodomésticos

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Budżet zlecenia [€]:

850

Dystans: 641.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Madryt, Madryt

Od 27 lut 2020 do 28 lut 2020

Adres i termin dostawy

Portugalia, Lizbona, Lizbona

Od 29 lut 2020 do 1 mar 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz długotrwałym procesem, jednak gdy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy dokonać eliminację posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od dawna nie używamy lub kiedy jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się wytrzymałe pudła, które można zakupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który z reguły przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić naczynia na kilka pakunków, aby nietrudno było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku uprości przy rozpakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak mamy materiały chroniące, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej delikatne przedmioty, a jak nie mamy folii, wówczas możemy użyć koce, prześcieradła i obkleić typową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niepokaźne rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź przeszkody w dojeździe pod budynek. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli występują specjalne wymogi dotyczące jakiś rzeczy.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie waszego dobytku.