(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-07-22 18:23

mover casa dos habitaciones y salon

(Nr 2997952)
mover casa dos habitaciones y salon

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 1.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i długotrwałym procesem, ale kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            Na początek warto wykonać selekcję posiadanych mebli. Gdy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub gdy jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się wytrzymałe pudła, które warto zakupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który zazwyczaj przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład podzielić książki na kilka pakunków, żeby nietrudno było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy materiały izolujące, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche meble, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować koce, pościel i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Tymczasem niewielkie meble owińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zamawiając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub przeszkody w podjeździe pod budynek. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się specyficzne wymagania odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz zabezpieczenie waszego dobytku.

 

Adres i termin nadania

Easter Road 171, Edinburgh Waverley, EH7 5NA, Wielka Brytania

27 lip 2018

Adres i termin dostawy

Hermitage Park South 11, Edinburgh Waverley, EH6 8EZ, Wielka Brytania

27 lip 2018