(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Mover casa tipo studio (Nr 4903186)

Mover casa tipo studio

Waga w kg (łączna):

200.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 2.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Greater London, Londyn

29 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Greater London, Londyn

4 paź 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i czasochłonnym procesem, jednak gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych trudności.

            W pierwszym etapie warto wykonać eliminację posiadanych rzeczy. Jak czegoś od dawna nie stosujemy lub jeżeli jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się wytrzymałe kartony, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać segregatory na kilka pudeł, żeby łatwiej było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym domu. Duże meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeżeli mamy materiały chroniące, np. jak folię strech, możemy owinąć bardziej delikatne przedmioty, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, pościel i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy drobne rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź trudności w podjeździe pod dom. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli pojawiają się nietypowe wymagania odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie naszego majątku.