(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Mover casa, todo en cajas. (Nr 5321578)

Mover casa, todo en cajas.

Waga w kg (łączna):

400

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

5+

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

3

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

4

Budżet zlecenia [€]:

600

Dystans: 1229.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Baleary, Palma De Mallorca

3 lut 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Galicja, A Coruna

10 lut 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i pracochłonnym procesem, ale gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych kłopotów.

            Na początek warto przeprowadzić selekcję posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od wielu lat nie używamy lub gdy jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych sprzętów przydadzą się wytrzymałe pudła, które warto zakupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który zazwyczaj wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać segregatory na parę pudeł, aby bez przeszkód było je przenieść. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy otwieraniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Gdy mamy surowce chroniące, takie jak folię strech, możemy opakować bardziej delikatne rzeczy, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować koce, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Natomiast niewielkie meble okręćmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zamawiając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub trudności w podjeździe pod budynek. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli pojawiają się wyjątkowe zasady odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i osłanianie naszego dobytku.