(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Mover flat 1 habitacion (Nr 5609027)

Mover flat 1 habitacion

Waga w kg (łączna):

120

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [€]:

300

Dystans: 1817.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Milton Keynes

15 sty 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

18 sty 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i długotrwałym procesem, mimo to, kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            Na początek warto dokonać selekcję posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeżeli jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się wytrzymałe pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który przeważnie wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić książki na kilka kartonów, aby z łatwością było je przenieść. Opisanie każdego kartonu pomoże przy otwieraniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy materiały osłaniające, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne meble, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć pledy, pościel i zakleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Tymczasem mniejsze rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zamawiając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub problemy w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli występują specyficzne zasady dotyczące jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i zabezpieczenie twojego majątku.