Mover muebles de 2 habitaciones (comedor y despacho) (Nr 6274666)

Mover muebles de 2 habitaciones (comedor y despacho)

Waga w kg (łączna):

2000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 987.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Vilobí D'onyar

Od 26 wrz 2020 do 27 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Szwajcaria, Zurych, Zurych

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i długotrwałym procesem, mimo to, kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            Na początek warto przeprowadzić eliminację posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od kilku lat nie używamy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się solidne kartony, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który przeważnie przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, np. podzielić książki na kilka pudeł, żeby z łatwością było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu pomoże przy wypakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy surowce chroniące, takie jak folię strech, możemy owinąć bardziej delikatne meble, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, pościel i zakleić normalną taśmę klejącą. Tymczasem niepokaźne meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zlecając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub problemy w podjeździe pod dom. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli występują wyjątkowe kryteria odnoszące się do jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i chronienie twojego dobytku.