(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Mover muebles de solo 1 habitación (Nr 5334598)

Mover muebles de solo 1 habitación

Waga w kg (łączna):

20

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 2862.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Berlin, Berlin

28 paź 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Malaga

2 gru 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym i pracochłonnym procesem, ale gdy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić selekcję posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od dawna nie używamy lub jeśli jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy przydadzą się solidne pudła, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zwykle wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo porozkładać ciężar, np. rozdzielić naczynia na parę kartonów, aby bezproblemowo było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy otwieraniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy surowce izolujące, przykładowo jak folię strech, możemy opakować bardziej wrażliwe przedmioty, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować koce, prześcieradła i zakleić standardową taśmę klejącą. Podczas gdy mniejsze rzeczy owińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne przeszkody w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się nietypowe wymagania odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najlepsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i zabezpieczenie twojego mienia.