(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Mover piso de 2 hab (Nr 6256302)

Mover piso de 2 hab

Waga w kg (łączna):

1000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 1339.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Madryt, Madryt

Od 21 wrz 2020 do 22 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Francja, Normandia, Isneauville

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych trudności.

            W pierwszym etapie warto dokonać eliminację posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub gdy jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się mocne pudła, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który często przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo porozkładać ciężar, na przykład podzielić naczynia na kilka kartonów, żeby z łatwością było je przenieść. Opisanie każdego kartonu pomoże przy rozpakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Pokaźne meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy surowce osłaniające, takie jak folię strech, możemy owinąć bardziej wrażliwe rzeczy, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy użyć koce, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Tymczasem mniejsze meble zawińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, lub problemy w dojeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli występują szczególne wymagania odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz osłanianie naszego mienia.