(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

mover piso de 2 habitaciones (Nr 5164242)

mover piso de 2 habitaciones

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Budżet zlecenia [€]:

800

Dystans: 1557.00 km

Adres i termin nadania

Szwajcaria, Sankt Gallen, Eschenbach

13 lis 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Pego

22 lis 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych problemów.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić selekcję posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jak jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się solidne kartony, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który często przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić naczynia na parę kartonów, aby bez wysiłku było je przenieść. Opisanie każdego pakunku uprości przy rozpakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble warto rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy surowce osłaniające, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej kruche rzeczy, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy użyć koce, pościel i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Tymczasem niewielkie meble okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zlecając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź problemy w dojeździe pod budynek. Koniecznie należy poinformować, jeśli występują szczególne wymogi odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz osłanianie naszego majątku.