(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Mover pocos muebles (Nr 5887117)

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [€]:

500

Dystans: 1214.00 km

Adres i termin nadania

Szwajcaria, Berno, Berno

1 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Castellón De La Plana / Castelló De La Plana

2 wrz 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym i długotrwałym procesem, mimo to, gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            Na początek warto wykonać eliminację posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od dawna nie stosujemy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się wytrzymałe pudła, które warto zakupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który często przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić naczynia na kilka pudeł, żeby bezproblemowo było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy otwieraniu mebli i meblowaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Kiedy mamy surowce osłaniające, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej delikatne przedmioty, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć koce, pościel i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Tymczasem niepokaźne rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zamawiając transport należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, lub problemy w podjeździe pod budynek. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się szczególne wymogi odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najlepsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie naszego majątku.