mover todos los muebles y electrodomesticos (Nr 6038753)

mover todos los muebles y electrodomesticos

Waga w kg (łączna):

4000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

4

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

3

Dystans: 1158.00 km

Adres i termin nadania

Belgia, Luksemburg, Luksemburg

Od 24 cze 2020 do 30 cze 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Od 30 cze 2020 do 1 lip 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz długotrwałym procesem, mimo to, gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych trudności.

            W pierwszym etapie należy zrobić eliminację posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od dawna nie używamy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy nadadzą się solidne kartony, które warto kupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który z reguły wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, np. podzielić segregatory na kilka kartonów, żeby bez wysiłku było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła uprości przy otwieraniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble należy rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Kiedy posiadamy materiały chroniące, na przykład jak folię strech, możemy opakować bardziej kruche meble, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Natomiast małe rzeczy owińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zlecając transport należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też problemy w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli występują specjalne wymogi dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz zabezpieczenie naszego dobytku.